ONLINE бібліотека

Just read it!

Зібрали актуальну інформацію про українські книгарні, видавництва та аудіокнигарні, які підтримують своїх під час війни.

На своїх сайтах та у мобільних застосунках вони пронопонують безкоштовно завантажити електронні книжки для дітей різного віку.


Для того, щоб завантажити електронну книгу безкоштовно, у більшості випадків, потрібно зареєструватись на сайті та здійснити покупку за ціною 0 чи 1 грн.

Українські бібліотеки - безкоштовні онлайн-бібліотеки класичної української літератури.

електронна бібліотека класики української та світової літератури

зручна електрона книгозбірня як для пересічного читача, так і для людини, закоханої в літературу

це найпопулярніша в Інтернеті поетична бібліотека українською мовою. Щодня близько 80 читачів блукають віртуальними залами нашої електронної бібліотеки. Створюється вона на неприбуткових засадах групою волонтерів, яка на цей момент складається з Романа Косаренка, Юрія Мачухи та Петра Гринюка.

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського – головна всеукраїнська книгозбірня, загальнодержавний комплексний бібліотечно-інформаційний, науково-дослідний, науково-методичний та культурно-просвітницький центр, найбільше за обсягом документно-інформаційних ресурсів книгосховище України. Одна з найбільших національних бібліотек світу.


🏛Онлайн-музеї, які варто відвідати

Війна забрала можливіть вільно подорожувати і насолоджуватися атмосферою та культурною спадщиною інших країн, проте саме бажання подорожувати їй не відібрати. Команда Career Hub зібрала найкращі онлайн-музеї світу в одній підбірці, аби повернути тобі почуття занурення у світ мистецтва та історії👨‍🎨

Лувр – Офіційний сайт Лувру пропонує дві віртуальні екскурсії, які дозволяють познайомитися з експонатами Стародавнього Єгипту та досліджувати історію будівлі з 12 століття до наших днів. Приєднатися до них можна у спеціальному розділі та подивитися барвисті відео про виставки музею та експонати.

Музей Соломона Гуггенхайма – Онлайн-колекція нью-йоркського музею Соломона Гуггенхайма поєднала майже дві тисячі творів мистецтва. Тут ви знайдете роботи 625 художників різних епох, які представлені в основній виставці та на тимчасових проєктах. Також можна активно користуватися віртуальною картою від Google – це майже як похід у музей, лише максимально безпечно. Та й спокуса чіпати картини руками точно не з'явиться.

Британський музей – Сайт Британського музею сам по собі виглядає як витвір мистецтва, і можна як мінімум кілька хвилин просто дивитися на його інтерфейс. Хоча найцікавіше, звичайно, чекає на вас усередині. Для того, щоб все зрозуміти та прочитати, потрібно добре знати англійську мову (аудіосупровід до експонатів додається саме англійською). Але навіть якщо вам подобається просто дивитися на якісні знімки творів мистецтва, то вам сюди.

Музей Ван Гога – Шанувальники творчості нідерландського постімпресіоніста і всі, хто хоче торкнутися вічного мистецтва, можуть подивитися роботи Вінсента Ван Гога поблизу під час віртуальної екскурсії. Більше того, в колекції ви зустрінете роботи його сучасників: Поля Гогена, Жоржа Сера, Поля Сіньяка, Клода Моне, Пабло Пікассо та інших. Загалом відвідувачам доступно понад 600 експонатів.

Театр-музей Сальвадора Далі – Тут перед вами відкриється спадщина відомого сюрреаліста. Ви побачите найбільшу та різноманітну колекцію робіт художника, до якої увійшли картини, скульптури, колажі та інші експонати. Крім шедеврів самого Далі тут є твори його сучасників та однодумців, що дозволяє в деталях передати атмосферу, в якій жив та творив великий іспанець. Завдяки віртуальним турам ви побуваєте у чотирьох залах та внутрішньому дворику.

Музей Акрополя – Завдяки численним експонатам перед вами пронесуться різні епохи, а з самої будівлі музею відкривається фантастичний краєвид на сучасні Афіни. Почасти побачити це ви можете і під час віртуальної прогулянки виставковим простором. В іншому, онлайн-екскурсія більше нагадує пробну версію з одним залом та невеликою частиною колекції. Але навіть це здатне вразити.

© 2022 Career Hub