ПРАВИЛА зарахування (вступу) учнів до Чернівецького ліцею №14

Умови зарахування (вступу) до ліцею розроблені відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367 та згідно зі Статутом ліцею.

Зарахування (вступ) учнів до 1-х класів здійснюється через портал  «Електронна реєстрація до закладів загальної середньої освіти»

Зарахування (вступ) учнів до 2–4-х класів здійснюється за наявності вільних місць, з території обслуговування.

Зарахування (вступ) учнів до 5–9-х  класів здійснюється за наявності вільних місць.

Зарахування (вступ) учнів до 10-11-х класів здійснюється на конкурсній основі за наявності вільних місць.

Випробування в рамках основного конкурсного приймання проводиться після закінчення навчального року (червень). За наявності вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання (серпень), зарахування учнів відбувається за тиждень до початку занять нового навчального року.

Умовами конкурсу в ліцеї передбачено проведення випробувань із навчальних предметів, що відповідають профілю (українська мова, англійська мова, математика), в усній або письмовій формах (співбесід, диктантів, тестування, письмових робіт тощо).

Учні, які за рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до ліцею наказом директора на підставі рішення конкурсної комісії. Зарахування проводиться протягом 5 днів після оголошення результатів конкурсу.

До ліцею подаються такі документи:

Прийом документів про зарахування учнів до 10-х класів

Відповідно до  Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» від 25 квітня 2019 року №2704-VIII мова навчання: українська.

Іноземні мови: англійська, німецька

Прийом заяв та документів

про зарахування дітей до 1-х класів.

3-го квітня стартує прийом заяв та документів про зарахування дітей до 1-х класів.

Заяви та документи приймають лише через електронну реєстрацію.

Чернівецький ліцей №14 повідомляє, що 3 квітня стартує прийом заяв та документів про зарахування дітей до 1-х класів на 2023/2024 навчальний рік. Прийом триватиме до 31 травня. Вся документація приймається через  портал «Електронна реєстрація до  закладів загальної середньої освіти»

Портал дозволяє батькам: переглянути інформацію про ліцей, подати заяву на реєстрацію, отримувати інформацію електронною поштою щодо подальших дій після подання, отримати результати зарахування.

Про всі деталі щодо зарахування дітей до 1-х класів, які документи подавати, ознайомитися з нормативною базою –  читайте на сайті управління освіти Чернівецької міської ради.

вступ 1 клас 2023/24