Протидія булінгу

Даний методичний посібник є продовженням системного підходу до розбудови безпечного освітнього середовища із залученням працівників закладів освіти та безпосередньо здобувачів освіти, а саме – дітей і молоді.

• Як організувати системну роботу з протидії насильства та булінгу в закладі освіти?

• Як діагностувати наявність булінгу в освітньому середовищі? Який, алгоритм дій у разі його виявленні?

• До кого звертатись по допомогу?

• Які практичні інструменти має знати кожен та кожна на випадок, якщо стає учасником булінгу під час освітнього процесу?

• Які практичні інструменти створення безпечного середовища в закладі освіти?

Відповіді на ці та інші питання можна буде знайти в цьому посібнику. Для педагогічних та соціальних працівників, батьків здобувачів освіти, студентів вищих навчальних закладів педагогічного та соціального профілю, фахівців громадських організацій, широкого кола громадськості.

Заходи по запобіганню булінгу на 2021-2022.pdf

Заходи щодо запобігання та протидії булінгу серед учнів

Покликання на відеоматеріали 16 днів проти насильства.pdf

"16 днів проти насильства"