Новини

Щоденне оновлення (світлини ліцейних активностей) на офіційній сторінці закладу у facebook

Back to SCHOOL

Першовересень - це старт надій та якісних змін!

Дорогі учні, батьки, педагоги!

Початок навчального року для кожного з нас - це можливість вдихнути чисте повітря, наповнити серця та душі позитивною енергією, вірою у світле майбутнє!

Розуміємо високу відповідальність перед ЗСУ, ТрО, Захисниками та Захисницями, волонтерами. Адже ми повинні тримати освітній фронт, утверджуючи незламність української нації!

Мирного неба та легкого навчання!

Дорогі учні, батьки, педагоги!

Завершився 2022/2023 н.р. У цей веселий і водночас сумний час хтось попрощається зі школою лише на літо, а хтось вирушить у доросле життя і покине стіни рідного навчального закладу назавжди.

Не згуби в своїм серці "людину",

Світу "правди" неси полум'я,

Не цурайся, люби Україну,

Бережи своє чесне ім'я.

Розгорни соколині крила,

Прапор "волі" здійми догори,

Хай несуть твої дужі вітрила

Лиш могутні, попутні вітри.

Хай щасливою буде дорога,

Котру вибереш ти серед всіх.

Пам'ятай і молися до Бога,

Душу хай не оскверняє гріх.

Не забудь своїх друзів ніколи,

І затям, як святий "заповіт",

Що є мама,

є вчитель,

є школа,

Котрі вивели тебе у світ.

Завершення навчального року - час підведення підсумків

Традиційно наприкінці року освітяни підсумовують свою діяльність. Педагоги ліцею не стали виключенням. Результати своєї роботи вони представили в уніфікованих звітах, які узагальнено в інтерактивну дошку.

Заключні акорди

навчального року

Травень - звичний місяць для підведення освітніх результатів. Упродовж 4-х днів в ліцеї наживо відбувались урочистості з нагоди відзначення найкращих знавців з базових дисциплін.

Напередодні Дня науки в Україні свої нагороди одержали переможці всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів, у тому числі дистанційних.

Піднесений настрій, святкова атмосфера, а основне - визнання інтелектуальних здобутків юної еліти - заключні акорди навчального року!

Вишиванка - наша духовна броня!

Жінка вишиває з самого дитинства і щиро вірить, що кожен візерунок на вишиванці, рушнику, серветці – це реальний, дієвий оберіг і справжній генетичний код нації. У час, коли українці як народ у пекельній боротьбі виборюють своє право на існування, вишиванка стала яскравим символом України, впізнаваним у всьому світі.

До Дня вишиванки в ліцеї проведено тематичні виховні справи, флешмоби та інші активності.

Безпека - понад усе!

Декада громадянської освіти

26 квітня 1986 р. - день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи - аварії на Чорнобильській АЕС.  Цій трагічній події присвячено низку заходів, які проведено в ліцеї. Перші уроки розпочались з хвилини мовчання, коли всі згадали про Героїв-ліквідаторів, усіх, хто загинув, рятуючи людство від небезпеки атомної енергії. У бібліотеці ліцеї було розгорнуто тематичну виставку книг, бібліотекарі уклали також електронний каталог літератури з теми. Класні керівники провели тематичні години спілкування, переглянули з учнями документальні фільми. На уроках фізики та природознавства були проведені наукові дискусії щодо причин та наслідків аварії.

Нехай чорнобильські дзвони озвуться в наших душах жалем, милосердям та співчуттям! Будемо пам’ятати Чорнобиль, зробимо все для того, щоб на долю людства більше не випало таких жахливих катастроф.

«Природа: секрети та загадки»

Завдяки Тижню наук про Землю учні більше дізнаються про живу природу, її секрети та загадки. Сьогодні вчителями були проведені:

Унікальними місцями Буковини

В рамках тижня наук про Землю шестикласники познайомились сьогодні із унікальними та загадковими місцями Буковини, склали відповідний туристичний маршрут (вчитель Даведюк Ірина).

Також під час уроку свою конкурсну роботу презентувала учениця 6-А класу Зеліско Вікторія.

«Тиждень наук про Землю»

План тижня.pdf

"Хто ми?"
фільм Олександра Ткачука

Запрошуємо батьків та учнів нашого навчального закладу, із інших міст, до перегляду фільму Олександра Ткачука "Хто ми?"

19 квітня 2022 року - (вул. Головна, 140) 17-45 год

Показ відбудеться у Чернівецькому культурно-мистецькому центрі ім. І. Миколайчука за підтримки Чернівецької міскої ради.

«Чисто-fest»

Запрошуємо учнів та бітьків приєднатися до екоініціативи "Чисто-fest" із прибирання та благоустрою прилеглої території.

15 квітня 2022 року - 14-00 год.

Беріть із собою зелені насадження (квіти) та гарний настрій!

Перша згадка про Буковину

До дня першої згадки про Буковину вчитель української мови та літератури Боднарук Ю.Р. провела орфографічно-пунктуаційний практикум художнього тексту про Буковину, з використанням сервісу padlet.

«Читання - ось найкраще навчання»

Перед книгою віками схиляло в шанобі голову людство, вважало її своєю святинею. «Читання-ось найкраще навчання» - стверджує народна мудрість. Не погодитися з цими словами не можна. В цьому переконуєшся щоразу, коли мова заходить про роль книги в житті людини. Адже книга вселяє в нас любов до рідної України , повагу до інших народів, інтерес до їхньої культури, виховує почуття патріотизму. Вона навчає рідної мови, розкриває красу поетичного слова. Книга вчить нас бути чесними і працьовитими. Все життя книга допомагає нам вчитись, працювати, жити. Книга наш помічник, а для тих, хто вміє дружити з нею, - вірний друг.

Пропонуємо Вашій увазі інформаційні матеріали та заходи, які проведені у початковій школі (узагальнила заступник директора- Кондряк Ірина Михайлівна).

Поети про Україну

Сьогодні стіни школи замайоріли кольоровими дописами українських поетів та письменників про свою кохану Батьківщину.

Надихаємось, віримо, переможемо!